Hakkımızda

2005 yılında itibaren faaliyetine devam eden Yeşilay Mekanik Ldt Şti şirketimizin kurucusu Talip Yeşilay Sektördeki gelişmeleri talip ederek ikinci şirketi olan Atak İlkimlendirme Isıtma Soğutma Klima Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti kurmuştur.

Amacımız ve hedefimiz müşterilerimize daha iyi hizmeti beraberinde getirmek.Kısa süredeki hedefimiz gurup şirketlerine dönüşerek attığımız adımı yenilerini eklemek . Firmanın kurucusu Talip Yeşilay havalandırma sektöründe 16’ yılı aşkın bilgi ve tecrübesini uzman kadrosu ile tek bir çatı altında toplayarak sektöre farklı bir kalite anlayışını getirmeyi de hedeflemiştir.

Bugüne ulaşılmış olan standartlarda ve kalitemizde bu geçmişin, tecrübenin etkileri yabana atılamaz. Geldiğimiz bu noktada yatırımlarımız devam etmekte olup geniş bir alanda bünyemize yeni katılan makine ve ekipmanlar ayrıca profesyonel elemanlarımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz çağın gereklerine uygun olarak; doğru ve güvenilir havalandırma sistemleri üretim ve montajı ile birlikte, bünyesinde bulundurduğu diğer bütün hizmetleri kalite ve kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmayı misyonu edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Attığımız her adımda fark yaratmaktaki öncülüğümüzü sürdürerek, müşteri bağlılığının devamını sağlayarak, kurumsal yapımızı büyütmektir , felsefesi ile sektördeki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.